Вбудовані системи. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт: навчальний посібник доповнює курс лекцій дисципліни «Вбудовані системи». Посібник містить методичні вказівки до виконання лабораторних робіт дисципліни «Вбудовані системи». При складанні методичних вказівок автори ставили задачу викласти предмет просто та наочно. Посібник призначений для студентів, які навчаються за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» спеціалізацією «Інтелектуальні сервіс-орієнтовані розподілені обчислювання», а також для всіх, хто використовує мікроконтролери STM32 у своїй практичній діяльності.

вбудовані системи, мікроконтролер, таймер, інтерфейс, операційна система реального часу

Вербицький, Є. В. Вбудовані системи. Методичні вказівки до виконанння лабораторних робіт [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 122 «Комп'ютерні науки» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Є. В. Вербицький, Б. А. Кирюша. – Електронні текстові данні (1 файл: 2,63 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 54 с. – Назва з екрана.