Технології захисту друкованої продукції: комп'ютерний практикум

Комп’ютерний практикум з навчальної дисципліни «Технології захисту друкованої продукції» призначений для формування у студентів основ проектувань захисних комплексів поліграфічної продукції, знань та практичних вмінь щодо аналізу загроз, розроблення концепції захисного комплесу, його адаптації та оптимізації, розроблення графічних захисних елементів. Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають технології захисту друкованої продукції.

захист друкованої продукції, поліграфічна продукція

Технології захисту друкованої продукції: комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. М. Скиба, Т. В. Горова. – Електронні текстові дані (1 файл: 866 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 34 с. – Назва з екрана.