Вища математика частина 2 Числові, функціональні ряди та ряди Фур’є. Практикум

Навчальний посібник відповідає навчальній програмі дисципліни «Вища математика» спеціальності 132 «матеріалознавство» та спеціальності 136 «металургія» підготовки студентів НН Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона. Подано короткі теоретичні відомості за основними темами кредитного модуля «Вища математика. Частина 2 інтегральне числення та диференціальні рівняння». Розглянуто теоретично та застосування на прикладах основних понять та теорем за розділами «Числові і функціональні ряди та ряди Фур’є». Наведено 30 варіантів індивідуальних розрахункових завдань для самостійної роботи. Додатки містять довідковий матеріал з відповідних тем курсу вищої математики. Для студентів технічних спеціальностей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського».

Вища математика. Частина 2. Числові, функціональні ряди та ряди Фур’є. Практикум [Електронний ресурс] : посібник для здобувачів ступеня бакалавра за спеціальністю нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів спеціальності 132 Матеріалознавство Комп’ютеризовані процеси лиття спеціальності 136 Металургія / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. М. Горбачук, Ю. В. Співак. - Електронні текстові данні (1 файл: 2,64 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. - 61 с. - Назва з екрана.