Deutsch für den Beruf ein Lehrwerk für Studierende des 4. Studienjahres auf Bachelor-Ebene = Німецька мова професійного спрямування

Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute

Представлений навчальний посібник призначений для студентів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання усіх спеціальностей (крім 035 «Філологія»). Кожен тематичний розділ складається з короткого переліку необхідних для вивчення лексичних одиниць з теми, основного тексту, передтекстових та післятекстових вправ, тексту для письмового реферування, а також вправ, що мають чітке комунікативне спрямування. Вміщені у виданні навчального призначення завдання призначені як для аудиторної, так і для позааудиторної роботи та покликані забезпечити формування та розвиток вмінь читання, письма, говоріння. Навчальне видання сприятиме поглибленому засвоєнню здобувачами навчального матеріалу з дисципліни «Практичний курс іноземної (німецької) мови професійного спрямування. Частина 2».

Deutsch für den beruf ein Lehrwerk für Studierende des 4. Studienjahres auf Bachelor-Ebene = Німецька мова професійного спрямування. Bestätigt vom Methodischen Rat des Igor Sikorsky Kyjiwer Polytechnischen Instituts als Lehrwerk für Studierende des 4. Studienjahres auf Bachelor-Ebene aller Fachrichtungen (außer 035 „Philologie“) / Nationale Technische Universität der Ukraine „Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute“ ; Herausgeberinnen: О. А. Lazebna, V. А. Kotvytska. – Electronic text data (1 file: 2,15 Мb). – Kyiv : Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, 2024. – 143 p. – Title from the screen.