Посібник з домашнього читання англійською мовою представляє відомий роман американського письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда «Великий Ґетсбі» в оригіналі і комплекс вправ, завдань для роботи з ним. Посібник призначено для студентів 2-го або 3-го курсу факультету лінгвістики денної та заочної форм навчання першого ступеня вищої освіти «Бакалавр» у першому семестрі навчального року. У посібнику пропонується широкий підбір вправ, спрямованих на розуміння прочитаного, розвиток граматичної компетенції, поповнення словникового складу, розвиток умінь усного мовлення, удосконалення майстерності літературного перекладу на основі тексту романа Фіцджеральда «Великий Ґетсбі» (The Great Gatsby). Матеріал посібника може бути корисним для здобувачів вищої освіти спеціальності «Філологія» та для всіх, хто вивчає англійську мову.

навчальний посібник, 035 Філологія, домашнє читання, The Great Gatsby, F. Scott Fitzgerald

The English-language home-reading textbook. F. Scott Fitzgerald. The great gatsby (part І) [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за спеціальністю 035 Філологія / В. Ф. Алексенко, М. К. Бойченко ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,3 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 119 с. – Назва з екрана.