Тепловізор з web-інтерфейсом

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2025

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

У пояснювальній записці обсягом 90 сторінок викладено результати дослідження, виконаного в рамках дипломного проєкту, що містить п’ять розділів і базується на аналізі 30 джерел літератури та документації. Метою проєкту є створення доступного тепловізійного пристрою з веб-інтерфейсом, який поєднує в собі точність вимірювання температури з простотою використання та можливістю візуального представлення даних у реальному часі. У межах проєкту проаналізовано існуючі рішення та патенти, на основі яких сформовано технічне завдання з вимогами до майбутнього пристрою. Розроблено структурну схему, яка стала основою для побудови принципової електричної схеми. Вибір елементної бази обґрунтовано відповідно до вимог надійності та енергетичної ефективності. На базі цієї схеми спроєктовано друкований вузол з урахуванням конструктивних та технологічних обмежень. Проведено розрахунки, що підтверджують правильність прийнятих технічних рішень. Програмне забезпечення реалізовано на базі мікроконтролера ESP32 із підтримкою роботи з тепловізійним модулем MLX90640 та камерою OV2640, що забезпечує формування та передавання комбінованого зображення через вбудований веб-інтерфейс. Результатом роботи став функціональний тепловізійний пристрій, який відповідає всім вимогам, викладеним у технічному завданні.

Опис

Ключові слова

тепловізор, веб-інтерфейс, ESP32, MLX90640, OV2640, температурна карта, накладання зображення, інтерполяція, thermal imager, web interface, temperature map, image overlay, interpolation

Бібліографічний опис

Дегтярьов, Д. О. Тепловізор з web-інтерфейсом : дипломний проєкт ... бакалавра : 172 Телекомунікації т радіотехніка / Дегтярьов Дмитро Олексійович. - Київ, 2025. - 96 с.

ORCID

DOI