Гібридні комп’ютерні системи. Нелінійні операційні елементи, вузли та блоки

Ескіз недоступний

Навчальний посібник призначено для вивчення основ гібридних комп’ютерних систем та використання при проведенні лабораторних занять з дисципліни «Гібридні комп’ютерні системи», для підготовки студентів за освітньою програмою «Комп’ютерні системи та мережі» спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» та для інших освітніх програм факультетів: інформатики та обчислювальної техніки, прикладної математики тощо. Розглядаються теоретичні та прикладні питання гібридних комп’ютерних систем, список літератури.

гібридні комп’ютерні системи, нелінійні елементи, вузли та блоки

Селіванов, В. Л. Гібридні комп’ютерні системи. Нелінійні операційні елементи, вузли та блоки [Електронний ресурс] : навч. посібн. для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Комп’ютерні системи та мережі» спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» / В. Л.Селіванов, О. А.Верба ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 18.43 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 95 с. – Назва з екрана.