Електрошлаковий процес. Технологія та устаткування

Ескіз недоступний

Автори

Навчальний посібник присвячений електрошлаковому процесу, який включає: електрошлаковий переплав, електрошлакове обігрівання і підживлення зливків, порційне електрошлакове відливання зливків, електрошлакове литво щільнистих і порожнистих заготовок, електрошлакову тигельну плавку, дугошлаковий переплав, електрошлакове наплавлення рідким металом, електрошлаковий переплав під тиском, застосування камерних печей електрошлакового переплаву в контрольованій атмосфері та інші види цієї технології.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

електрошлаковий процес, електрошлакові печі, електрошлакова тигельна плавка, електрошлаковий переплав, електрошлакове обігрівання, електрошлакове литво заготовок, дугошлаковий переплав

Електрошлаковий процес. Технологія та устаткування [Електронний ресурс] : навчальний наочний посібник для студентів напрямів підготовки 6.050401 «Металургія», 6.050402 «Ливарне виробництво» / НТУУ «КПІ» ; уклад. Г. О. Ремізов, Ю. Я. Готвянський, В. Ю. Сухенко. – Електронні текстові дані (1 файл: 24,4 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.