Україна в контексті історичного розвитку Європи

У підручнику визначається місце України в європейському просторі. Історія України постає у соціально-економічному, політичному та культурному вимірах у контексті європейської традиції. Підкреслюється особливе значення системи знань про історичне минуле України та її культуру як стратегічного ресурсу в сучасному інформаційному суспільстві в умовах посилення глобалізації. Підручник призначений для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти всіх спеціальностей всіх форм навчання.

історичне минуле України, культура України, європейський простір, європейська традиція

Україна в контексті історичного розвитку Європи [Електронний ресурс] : підручник для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти всіх спеціальностей / С. Ю. Боєва, В. Ю. Бузань, А. А. Кізлова та ін. ; КПІ ім. Ігоря Сікорського ; за ред. С. О. Костилєвої. – Електронні текстові дані (1 файл: 10,57 Мбайт). – Київ : Арт Економі, 2021. – 306 с. – Назва з екрана.