Англійська мова в сфері інформаційних та комп’ютерних технологій

Навчальний посібник призначений для навчання англійської мови студентів третього курсу комп’ютерних спеціальностей вищих навчальних закладів. Мета посібника – розширити коло актуальних тем, та урізноманітнити комплекс вправ основного курсу англійської мови, які складають основу розвитку навичок професійно-орієнтованої комунікації. Навчальний посібник призначено для практичних занять та складається з 6 розділів, у кожному з яких подано текст та вправи до нього; вправи на удосконалення навичок аудіювання; завдання для перекладу з англійської мови українською і навпаки; вправи на закріплення граматичного та лексичного матеріалу, завдання для розвитку усного та писемного мовлення. У додатки винесено методичні рекомендації, граматичний довідник, словник абревіатур, перелік ключових термінів та список посилань.

англійська мова, інформаційні технології, English, Information Technology

Англійська мова в сфері інформаційних та комп’ютерних технологій [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення», 126 «Інформаційні системи та технології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. П. Колісник, Ю. А. Корницька. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,29 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 120 с. – Назва з екрана.