Підготовка та проведення математичних олімпіад

Навчальний посібник містить методичні розробки для підготовки студентів до олімпіад з математики та роботи математичних гуртків. Наведено приклади багатьох задач підвищеної складності та їх розв’язання, які були запропоновані студентам інституту спеціального зв’язку і захисту інформації та деяких факультетів на олімпіадах у різні роки. Для здобувачів ступеня бакалавр за інженерно-технічними спеціальностями та викладачів вищої математики – керівників математичних гуртків.

математичні олімпіади, математичні гуртки, методичні розробки, зразки олімпіадних білетів, розв'язання олімпіадних задач, мathematical Olympiads, solving Olympiad problems

Підготовка та проведення математичних олімпіад [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра технічних спеціальностей / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. Г. Білий, Т. В. Іваненко, Н. В. Крошко, В. О. Білий. – Електронні текстові дані (1 файл: 9.08 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 247 с. – Назва з екрана.