Валютні операції

Ескіз недоступний

Автори

Конспект лекцій дає системний, структурований виклад теоретичних та організаційно-практичних питань здійснення валютних операцій. Визначені можливі ризики, пов’язані з міжнародним бізнесом та шляхи їх мінімізації. Матеріал конспекту лекцій підготовлено відповідно до програми дисципліни «Валютні операції». Питання практичної діяльності банків викладено з урахуванням чинного законодавства та нормативних документів НБУ. Для студентів вищих навчальних закладів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів.

Мета дисципліни: засвоєння знань і формування практичних навичок проведення валютних операцій, вивчення валютного ринку, цілей, норм і правил валютних операцій; набуття вмінь і навичок проведення валютних операцій різних видів, відкриття та ведення валютних рахунків.
Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

валютні операції, валютні ринки, валютні рахунки, банківська гарантія, валютні ризики

Валютні операції [Електронний ресурс] : конспект лекцій / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. М. Кочетков, І. М. Грінько. - Електронні текстові дані (1 файл: 2,3 Мбайт). - Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.