Даний проєкт спрямований на підвищення енергоефективності гуртожитку №22, визначення відповідних заходів і аналіз можливостей використання відновлюваних джерел енергії. Реалізація всіх заходів з енергоефективності, передбачених дипломним проектом, дозволить значно заощадити кошти та зменшити споживання енергії в будівлі.

енергія, енергоефективність, витрати, споживання, економія, energy, energy efficiency, expenses, consumption, economy

Топало, О. В. Підвищення рівня енергоефективності студентського гуртожитку №22 КПІ ім. Ігоря Сікорського : дипломний проект … бакалавра : 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / Топало Олександр Віталійович. – Київ, 2024. – 77 с.