Розрахунок та конструювання спеціального обладнання

Автори

НТУУ «КПІ»

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

розрахунки валів, розрахунку валу на вібростійкість, розрахунку валу на жорсткість, розрахунку жорсткого валу на міцність, домашня контрольна робота

Розрахунок та конструювання спеціального обладнання [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання домашньої контрольної роботи з кредитного модуля «Розрахунок і конструювання спеціального обладнання – 2. Розрахунок і конструювання перемішуючих пристроїв» для студентів напряму підготовки 6.050503 «Машинобудування» спеціальності, 8.05050314 «Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв» / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. В. Мотроненко, С. І. Костик. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,27 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2015. – 63 с. – Назва з екрана.