Ескіз недоступний

Дані методичні вказівки висувають загальні вимоги до організації та виконання курсових робіт з дисципліни «Інформаційно-аналітичні системи та технології: рекомендації до виконання курсової роботи» для студентів спеціальності 051 Економіка. В методичних вказівках приділено увагу вивченню основних питань проектування й організації інформаційно-аналітичних системи і технології, ознайомлення з сучасними системами управління базами даних. Методичні вказівки є загальними для всіх студентів і мають надати методичну допомогу з питань підготовки, написання та оформлення курсових робіт.

Інформаційно-аналітичні системи, бази даних, анлітикаб

Цеслів, О. В. Інформаційно-аналітичні системи та технології: рекомендації до виконання курсової роботи. Навчальний посібник [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання курсової роботи для студентів спеціальності 051 “Економіка”, освітньої програми “Економічна кібернетика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти / КПІ ім. Ігоря Сікорського; уклад.: О.В.Цеслів. – Електронні текстові дані (1 файл: 113,65 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 50 с. – Назва з екрана.