Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Цифрові пристрої» орієнтовані на підготовку студентів радіотехнічного факультету КПІ імені Ігоря Сікорського денної форми навчання за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка», спеціалізації «Радіозв’язок та оброблення сигналів», «Радіосистемна інженерія». Основна мета курсової роботи – отримання студентами навичок з розробки схем цифрових пристроїв, освоєння правил застосування сучасної елементної бази та правил оформлення належної конструкторської документації, враховуючи особливості застосування цифрових мікросхем. Для досягнення цієї мети в рамках курсової роботи пропонується розробка схеми електричної принципової лічильного пристрою. До складу запропонованого лічильного пристрою входять вузли, які часто зустрічаються в практиці проектування сучасних електронних засобів, що дозволяє виявити глибину засвоєння відповідних теоретичних курсів та знайомить студентів із сучасною елементною базою цифрових схем, правилами її застосування, особливостями розробки відповідної технічної документації.

цифрові пристрої, лічильний пристрій, автомати з пам'яттю, логічні ІС, генератор тактових імпульсів, синхронний лічильник, асинхронний лічильник

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Цифрові пристрої» для студентів радіотехнічного факультету, спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка», спеціалізації «Радіозв’язок та оброблення сигналів», «Радіосистемна інженерія» [Електронний ресурс] / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. О. Т. Титенко, І. О. Сушко, А. В. Мовчанюк. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,55 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 36 с. – Назва з екрана.