Електронне мережне навчальне видання розроблено відповідно до освітньої програми підготовки бакалаврів за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія. В навчальному посібнику представлено вимоги до виконання розрахунково-графічної роботи як різновиду індивідуального семестрового завдання, до структури та змісту розрахунково-графічної роботи, а також критерії її оцінювання. Наведено приклади виконання матеріальних та енергетичних розрахунків на прикладі найбільш складних для розрахунку електрохімічних апаратів, які вивчаються в освітньому компоненті «Виробництво хімічних продуктів електролізом». Додатки містять приклади оформлення титульного аркушу та аркушу завдання, а також варіанти для виконання розрахункових робіт. Навчальний посібник призначений для студентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія усіх форм навчання. Особливо корисним для опанування буде тим студентам, які навчаються за освітньою програмою «Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів».

Виробництво хімічних продуктів електролізом. Навчальний посібник для виконання розрахунково-графічних робіт [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за освітньою програмою «Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів» спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. В. Косогін. - Електронні текстові дані (1 файл: 1.46 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. - 99 с. - Назва з екрана.