Система прогнозування розвитку серцево судинних захворювань на основі методів машинного навчання

Ескіз недоступний

Дата

2024

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Актуальність теми. Серцево-судинні захворювання є поширеною і серйозною проблемою охорони здоров'я в усьому світі. Ця дисертація присвячена використанню складних діагностичних методологій, з особливим акцентом на методах машинного навчання, для підвищення точності прогнозування та вдосконалення методів лікування цих захворювань. Мета дослідження. Покращити систему для прогнозування виникнення та розвитку серцево-судинних захворювань з використанням методів машинного навчання. Практичне значення одержаних результатів. Система, розроблена в рамках цього дослідження, обіцяє значно підвищити точність та ефективність діагностики серцево-судинних захворювань. Це досягнення має значний потенціал для практичної реалізації в галузі медичної діагностики, що сприятиме покращенню якості обслуговування пацієнтів

Опис

Дисертація представляє новий підхід шляхом інтеграції передових алгоритмів машинного навчання в прогнозування серцево-судинних захворювань. Вона досліджує унікальні методи попередньої обробки та аналізу даних, специфічні для медичних наборів даних, роблячи внесок у сферу медичної інформатики та кардіології.

Ключові слова

Бібліографічний опис

Беспалов, Я. В. Система прогнозування розвитку серцево-судинних захворювань на основі методів машинного навчання : магістерська дис. : 122 Комп’ютерні науки / Беспалов Ярослав Володимирович. – Київ, 2024. – 114 с.

DOI