Інститут відновлюваної енергетики НАН України

У роботі наведена актуальна проблема прогнозування обсягів відпуску електричної енергії з об'єктів відновлюваної енергетики, проаналізовано надсучасні сервіси прогнозу погоди та розглянуто способи знаходження рішення шляхом створення алгоритмів на базі нейронних мереж.

прогнозування обсягів відпуску електричної енергії, сервіс прогнозування погоди, нейронні мережі, машинне навчання, forecasting the volume of electricity supply, weather forecasting service, neural networks, machine learning

Донець, А. М. Щодо прогнозування обсягів відпуску електричної енергії виробниками за “зеленим” тарифом та/або переможцями аукціону / А. М. Донець // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 256-260.