Репутаційний менеджмент. Курсовий проєкт

Ескіз недоступний

Курсовий проєкт з дисципліни «Репутаційний менеджмент» передбачає комплексне проведення студентом репутаційного аудиту підприємства. Метою курсового проєкту є систематизація, закріплення і розширення теоретичних знань; практичне виконання досліджень в сфері репутаційного менеджменту; розвиток аналітичних навичок, поглиблення та вдосконалення навичок самостійної дослідницької роботи. Курсовий проєкт передбачає вивчення інформаційних і нормативних джерел, спеціалізованої літератури, методичної літератури, статей в періодичних виданнях, а також професійних ресурсів в мережі Інтернет; професійно-практичну комунікацію з менеджерами (керівниками) обраного для аналізу підприємства. Посібник орієнтований на студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти. У посібнику надано рекомендації до написання та оформлення курсового проєкту.

репутаційний менеджмент, курсовий проєкт

Репутаційний менеджмент. Курсовий проєкт [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 061 «Журналістика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. О. О. Балюн. – Електронні текстові данні (1 файл: 431 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 45 с. – Назва з екрана.