Навчальний посібник надає короткі теоретичні відомості, які необхідні для виконання лабораторних робіт, докладні приклади на кожну тему, блоки лабораторних робіт, контрольні запитання, відповідаючи на які студент може перевірити свої знання теоретичного та практичного матеріалу, рекомендовану літературу, яка дозволяє ширше вивчити теоретичний матеріал з тем курсу. Навчальне видання призначене для студентів, які навчаються за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія» факультету прикладної математики НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

ПЛІС, проектування СКС

Проєктування спеціалізованих комп’ютерних систем на ПЛІС. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; [уклад.]: Я. М. Клятченко, О. В. Тарасенко-Клятченко, О. К. Тесленко. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,06 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 55 с. – Назва з екрана.