Технічні засоби автоматизації. Конспект лекцій

В основу навчального посібника покладено матеріали кусу лекцій «Технічні засоби автоматизації». Навчальний посібник призначено для здобувачів ступеня бакалавра в галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування», спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» і споріднених спеціальностей, а також наукових та інженерно-технічних працівників, фахівців, які займаються технічними засобами автоматизації в системах автоматизації. При написанні навчального посібника використано багаторічний досвід викладання перетворюючих пристроїв приладів, виконавчих пристроїв мехатронних комплексів студентам приладобудівного факультету Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. Наприкінці кожного розділу навчального посібника запропоновано питання для самоконтроля для закріплення та перевірки набутих знань та навичок. Для студентів технічних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Технічні засоби автоматизації. Конспект лекцій [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра за спец. 174 втоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. М. Безвесільна, Т. О. Толочко. – Електронні текстові дані (1 файл: 8,56 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 367 с. – Назва з екрана.