Операційні системи. Комп’ютерний практикум

Посібник розроблений на підставі робочої програми кредитного модуля з дисципліни «Операційні системи» та призначений для якісної організації виконання практичних робіт студентами обсягом 36 годин, підвищення розуміння основ побудови та функціонування операційної системи Linux з використанням технології віртуалізації. Призначений для студентів денної форми, які навчаються за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», освітньої програми підготовки бакалаврів «Інженерія програмного забезпечення розподілених систем». Спрямований на формування у студентів умінь та навичок з основ роботи у середовищі операційної системи Linux, створення контейнерів (сервісів) за технологією Docker для розробки програмних додатків. Забезпечує студентів необхідними теоретично-методичними знаннями для опанування відповідної теми комп’ютерного практикуму та виконання завдань, запланованих впродовж семестру.

операційні системи, Linux, комп'ютерний практикум

Операційні системи. Комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення», освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення розподілених систем» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Л. О. Левченко, В. В. Шпурик, В. П. Колумбет. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,56 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 138 с. – Назва з екрана.