Система моніторингу стану високовольтного вимикача

Магістерська дисертація виконана на 109 аркушах, 29 таблицях, 38 рисунках, 7 листах графічної частини та має 36 посилань, яка містить основні розділи, стартап проект та розділ охорони праці. Актуальність теми – на сьогоднішній день виставляються стандарти до експлуатації високовольтних вимикачів серії ВВБ, вони повинні коректно виконувати потрібні операції, зокрема на підстанціях. Мета дослідження – оцінка технічного стану вимикача і аналіз надійності його роботи. Об’єкт дослідження – електрична підстанція 330/110/35 кВ «Броваришинська», високовольтний вимикач серії ВВБ. Предмет дослідження – система моніторингу високовольтного вимикача серії ВВБ. Методи дослідження - методики розрахунку струмів КЗ, методика вибору пристроїв РЗА, моніторинг стану високовольтних вимикачів. Апробація результатів дисертація – міжнародна науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів та студентів «Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики».

високовольтний вимикач, система моніторингу, коротке замикання, релейний захист, мікропроцесорний релейний захист, диференційний захист трансформатора, high voltage switch, monitoring system, short circuit, relay protection, microprocessor relay protection, transformer differential protection

Слободяник, А. В. Система моніторингу стану високовольтного вимикача : магістерська дис. : 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / Слободяник Андрій Вікторович. – Київ, 2024. – 109 с.