Менеджмент стартап-проектів: навчально-методичний комплекс з дисципліни

Навчально-методичний комплекс дисципліни «Менеджмент стартап-проектів» розрахований на студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітніми програмами: «Електроенергетика та електромеханіка», «Електричні системи і мережі», «Електричні станції», «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність», «Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси», «Управління, захист та автоматизація енергосистем», «Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії», «Електричні машини та апарати» спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка". У навчальному посібнику наводяться основні методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Менеджмент стартап-проектів» на лекціях та практичних заняттях та викладаються завдання для самостійної роботи студентів для полегшення сприйняття інформації та забезпечення основних принципів системності викладання. Для полегшення сприйняття інформації та забезпечення основних принципів системності у посібнику представлені тематичний план дисципліни, методичні поради до вивчення лекційного матеріалу, практичних занять, тематика самостійної роботи студентів. Надані тестові завдання для перевірки знань студентів, критерії поточного та підсумкового контролю. Навчально-методичний комплекс сприятиме засвоєнню студентами необхідних теоретичних знань з дисципліни та набуттю навичок управління стартап-проектами та впровадження інновацій у динамічній галузі знань – електрична інженерія.

Шевчук, О. А. Менеджмент стартап-проектів: навчально-методичний комплекс з дисципліни [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітніми програмами: «Електроенергетика та електромеханіка», «Електричні системи і мережі», «Електричні станції», «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність», «Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси», «Управління, захист та автоматизація енергосистем», «Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії», «Електричні машини та апарати» спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" / О. А. Шевчук, К. О. Бояринова, Н. В.Рощина ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,48 МбайтБ). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 140 с. – Назва з екрана.