Робота виконана в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Міністерства освіти і науки України на кафедрі хімічного, полімерного та силікатного машинобудування і в науково-дослідному центрі «Ресурсозберігаючі технології».

вуглеграфітова продукція, кальцинація, пресування, випалювання, графітування, пічне обладнання, моделювання, carbon graphite products, calcination, pressing, burning, graphitization, furnace equipment, modeling

Лелека, С. В. Наукові засади розробки ресурсоенергоефективних процесів та обладнання вуглеграфітового електродного виробництва : дис. … д-ра техн. наук : 05.17.08 – процеси та обладнання хімічної технології / Лелека Сергій Володимирович. – Київ, 2021. – 371 с.