Ескіз недоступний

Автори

Розглянуто деякі питання з основ туризму, організації та проведення туристських походів, одноденних та багатоденних у навчально-тренувальному процесі з туризму у студентів НТУУ «КПІ». Для фахівців з фізичного виховання і спорту, та студентів, які цікавляться питаннями туристських походів і підвищення рівня майстерності туризмі.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

фізичне виховання, туристські походи, основи туризму, туризм, маршрути, подорожі, спорт

Методичні рекомендації до теоретичного курсу з дисципліни «Фізичне виховання» для кредитного модуля «Формування загальної фізичної підготовленості засобами обраного виду спорту», «Організація та проведення туристських походів» для студентів НТУУ «КПІ» та інших ВНЗ [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. С. М. Бітко, В. М. Михайленко, В. А. Кузьменко. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,90 Мбайт). – Київ, 2012. – Назва з екрана.