2023-01-01

Навчальний посібник розроблено для ознайомлення студентів з технологіями програмування JavaScript та Python для проектування мереж ІоТ та розроблення програмного забезпечення для інтелектуальних пристроїв, використання API для мережевих додатків, вимогами до оформлення звітів виконаних лабораторних робіт. Навчальний посібник призначений для студентів, які навчаються за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення факультету прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Олещенко, Л. М. Проєктування та розроблення мережевого програмного забезпечення. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» (освітня програма «Інженерія програмного забезпечення мультимедійних та інформаційно-пошукових систем») / Л. М. Олещенко ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові данні (1 файл 6,74 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського», 2023. – 108 с. – Назва з екрана.