Фізичні основи сенсорики. Конспект лекцій

2021-06

Метою навчального посібнику є ознайомлення студентів з фізичними ефектами, що лежать в основі роботи сенсорів, та їх основними характеристиками. Студентам пропонуються для вивчення електронні сенсори температури, деформації, вологості, газів, фізіологічних рідин та радіоактивного випромінювання. В лекційному матеріалі передбачено ознайомлення з рядом різних фізичних явищ, що можуть бути використані для реалізації кожного виду сенсора із зазначенням їх порівняльних характеристик з прикладної точки зору. Також в посібнику наведені контрольні запитання для перевірки знань до кожного розділу.

сенсори, сенсорика

Фізичні основи сенсорики. Конспект лекцій [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 153 «Мікро- та наносистемна техніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. В. М. Коваль. – Електронні текстові данні (1 файл: 2,04 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 130 с. – Назва з екрана.