Навчальний посібник призначений для надання студентам спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» допомоги у вивченні теми «Програмне забезпечення комп’ютерної системи: робота у середовищі MathCAD» курсу «Комп’ютерна техніка та організація обчислювальних робіт», при самостійному виконанні розрахунково-графічної роботи. У навчальному посібнику наведені основні теоретичні положення та методичні вказівки з прикладами вирішення найпоширеніших обчислювальних завдань у середовищі MathCAD, завдання для виконання розрахунково-графічної роботи, а також вимоги до оформлення звіту і завдання для перевірки засвоєних знань.

Комп'ютерна техніка та організація обчислювальних робіт: організація розрахунків у середовищі MathCAD [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Т. В. Бойко, О. О. Квітка, А. М. Шахновський. – Електронні текстові дані (1 файл: 1.46 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 64 с. – Назва з екрана.