Актуальність вивчення дисципліни «Інформаційні системи бізнес аналітики» зумовлена стрімким інформаційним розвитком суспільства в цілому та технік й технологій зокрема. Сучасний бізнес не може бути ефективним без використання інструментів бізнес-аналітики, тобто Business Intelligence (ВІ) інструментів. Бізнес аналітика спрямована на прийняття ефективних бізнес-рішень при використанні відповідних програмних додатків, аналітичних інструментів та сучасних технологій збору, зберігання, класифікації, аналізу даних та надання доступу до них. Отже, актуальним залишається формування у студентів основ інформаційної культури, знань та навичок використання ВІ систем та технологій для роботи з даними під час дослідження соціально-економічних систем та розв’язування завдань фахового спрямування. Метою дисципліни є формування у студентів системи теоретичних знань і практичних навичок володіння сучасними основами бізнес аналізу, формування навиків розроблення моделей аналізу даних, використання програмних засобів бізнес-аналітики, як інструменту професійної діяльності.

інформаційні системи, бізнес аналітика, BI системи, BABOK, User Story, технології аналізу бізнес-процесів, Power Query, Power BI

Інформаційні системи бізнес аналітики. Конспект лекцій. Навчально наочний посібник [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою «Економічна аналітика» спеціальності 051 Економіка / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. В. Стець. – Електронні текстові дані (1 файл: 4,37 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 76 с. – Назва з екрана.