Ескіз недоступний

Дипломна робота за темою «Програмний застосунок для класифікації постковідних ознак змін структури легень порівняно з гострою фазою коронавірусу» виконана студенткою кафедри біомедичної кібернетики ФБМІ Лутченко Вікторією Геннадіївною зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерні технології в біології та медицині» та складається зі: вступу; 3 розділів (Огляд літератури з класифікації COVID-19 на зображеннях КТ, Матеріали і методи дослідження змін структури легень, Практична реалізація програмного застосунку), висновків до кожного з цих розділів; загальних висновків; списку використаних джерел, який налічує 56 джерел, та додатків. Загальний обсяг роботи 76 сторінок.

Лутченко, В. Г. Програмний застосунок для класифікації постковідних ознак змін структури легень порівняно з гострою фазою коронавірусу : дипломна роб ... бакалавра : 122 Комп’ютерні науки / Лутченко Вікторія Геннадіївна. – Київ, 2024. – 77 с.