Нанесення діелектричних покриттів з використанням методів електронно-променевого випаровування
Вантажиться...
Дата
2019-12
Науковий керівник
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
КПІ ім. Ігоря Сікорського
Анотація
Дипломний проект присвячений розробці математичної моделі тріодних джерел електронів високовольтного тліючого розряду, а також дослідженню технологічного процесу нанесення діелектричного покриття методом імпульсного електронно-променевого випаровування.
В даній дипломній роботі представлено огляд науково-технічної літератури по електронним гарматам на основі високовольтного тліючого розряду. Показано актуальність використання даних пристроїв, що призначені для таких технологічних операцій як: пайка, плавка, зварювання, модифікація поверхонь металів та осадження діелектричних покриттів та інше.
У роботі також наводяться прості аналітичні співвідношення для розрахунку струмів основного та допоміжного розрядів та енергетичної ефективності тріодних джерел електронів високовольтного тліючого розряду. Перевагами даної моделі, що пропонується, є її універсальність та простота. Це дає можливість проводити попередні якісні та кількісні оцінки енергетики високовольтного тліючого розряду на початковому етапі проектування джерел електронів.
Отримані в роботі результати дають можливість оцінити перспективи використання таких систем для нанесення захисних діелектричних покриттів з тугоплавких матеріалів.
Опис
Ключові слова
електронна гармата, високовольтний тліючий розряд, імпульсний режим, захисні покриття, вакуум
Бібліографічний опис
Шнайдер, Р. В. Нанесення діелектричних покриттів з використанням методів електронно-променевого випаровування : магістерська дис. : 171 Електроніка / Шнайдер Руслан Володимирович. – Київ, 2019. – 76 с.