Ескіз недоступний

У посібнику викладена послідовність використання програмного комплексу ANSYS-Fluent, що в даний час використовується в багатьох університетах для навчання студентів і виконання науково-дослідних робіт. Метою навчального посібника є формування у студентів знань і умінь розробляти комп’ютерні моделі процесів, що характерні для енергетичного обладнання, виконувати аналіз результатів та розробляти нові методики розрахунків для проектування енергетичних об’єктів і систем. Використання ANSYS-Fluent для оптимізації проектних розробок дозволить проектним організаціям скоротити цикл розробки, що складається з виготовлення зразків-прототипів, а також мінімізувати дорогий процес доопрацювання виробів. Все це призводить до зниження вартості продукції тому даний посібник може бути корисним також для наукових та інженерно-технічних працівників.

моделювання, simulation, теплообмін, heat exchange, конвекція, convection, випромінювання, radiation, пальник, burner

Комп’ютерне моделювання енергетичних процесів і систем. Комп’ютерний практикум з дисципліни «Комп’ютерне моделювання процесів в енергетичному обладнанні» [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Інженерія і комп’ютерні технології теплоенергетичних систем» спеціальності 142 Енергетичне машинобудування / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. В. Баранюк, Є. С. Алексеїк. – Електронні текстові данні (1 файл: 41,93 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 101 с. – Назва з екрана.