Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute

У статтi висвiтлюється життєвий, творчий та науковий шлях видатного українського педагога-науковця, громадського дiяча професора Н. О. Вiрченко, подвижницька та просвiтницька дiяльнiсть якої надихає на добрi справи та служить взiрцем для наслiдування.

життєвий шлях, наукова дiяльнiсть, педагогiчна дiяльнiсть, викладання математики, просвiтницька дiяльнiсть, органiзацiя конференцiй, life path, scientific activity, pedagogical activity, teaching of mathematics, educational activity, organization of conferences

Задерей, П. Професор Нiна Опанасiвна Вiрченко —видатний педагог Київської полiтехнiки (до 120-рiччя КПI iм. Iгоря Сiкорського) / Задерей П. В., Задерей Н. М., Нефьодова Г. Д. // Mathematics in Modern Technical University. – 2019. – Vol. 2019, No 1. – P. 55–68.