Нові тіофенові структури для випромінювальних шарів органічних світлодіодів

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2022

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Пояснювальна записка дипломної роботи за обсягом становить 42 сторінку тексту, містить 17 ілюстрацій, 7 таблиць та 1 додаток. Для дослідження було використано 44 бібліографічні найменування. Метою роботи є дослідження нових молекулярних структур на основі тіофену для випромінювальних шарів органічних світлодіодів. Використання таких матеріалів дозволить подолати недоліки випромінювальних шарів органічних світлодіодів: розширити кількість матеріалів та структур, полегшити синтез і можливість використовування із гібридними технологіями. Враховуючи складний характер проведення експерименту, дослідження було виконано за допомогою комп’ютерного моделювання з використанням програмного середовища для виконання неемпіричних квантово-хімічних розрахунків Gaussian 09. Результати дослідження показали, що обрані структури задовольняють основним характеристикам для використання у випромінювальних шарах органічних світлодіодів та можуть застосовуватись у різних типах органічних світлодіодів.

Опис

Ключові слова

органiчний свiтлодiод, тiофен, Gaussian, цифровий дисплей, конвертер кольору на квантових точках, OLED, thiophene, QDCC, digital display

Бібліографічний опис

Дудін, В. В. Нові тіофенові структури для випромінювальних шарів органічних світлодіодів : дипломна робота ... бакалавра : 105 Прикладна фізика та наноматеріали / Дудін Владислав Володимирович. – Київ, 2022. – 51 с.

DOI