Ескіз недоступний

У методичних рекомендаціях до виконання комп'ютерних практикумів визначено ціль та завдання до кожного КП. Надані варіанти для виконання кожним студентом практикуму на комп'ютері із подальшим формуванням звіту та захисту його.

метод найменших квадратів, однофакторна функція регресії, багатофакторна функція регресії, системи одночасних структурних рівнянь

Методичні вказівки до виконання комп’ютерних практикумів із кредитного модуля «Економіко-математичні методи та моделі: Економетрика» для студентів галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» спеціальності 051 «Економіка» [Електронний ресурс] / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. І. Д. Фартушний. – Електронні текстові дані (1 файл: 326 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 30 с. – Назва з екрана.