Теплотехніка і теплоенергетика

Ескіз недоступний

Автори

Курс лабораторних робіт спрямовано на засвоєння експериментальних методів визначення теплоти згоряння палива, втрати енергії при русі газів по димовим каналам, газо-, повітря- і мазутопроводам; роботи пристроїв для видалення продуктів згоряння із робочого простору печі, визначення коефіцієнта тепловіддачі в робочому просторі печі; променевого теплообміну, нагріву і охолодження «тонких» і «масивних» тіл; теплового балансу електропечей опору; властивостей вогнетривів і сушіння гарячим повітрям.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

теплота згорання палива, теплоенергетика, теплотехніка

Теплотехніка і теплоенергетика [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів напряму підготовки 6.050401 «Металургія» / НТУУ «КПІ» ; уклад. М. І. Прилуцький, В. С. Богушевський, Д. Ф. Чернега. - Електронні текстові дані (1 файл: 4,2 Мбайт). - Київ : [НТУУ «КПІ»], 2009. - Назва з екрана.