Радіочастотний детектор БПЛА

Об'єкт дослідження: безпілотні літальні апарати (БПЛА). БПЛА — це технічні пристрої, що здійснюють польоти без пілота на борту, керовані або з дистанційного пункту пілотування, або автономно. Дослідження охоплює самі БПЛА, їхні технічні характеристики та сигнали, які вони випромінюють під час роботи. Предмет дослідження: частотні детектори для виявлення радіоелектронних сигналів БПЛА. У центрі уваги — частотні детектори, призначені для виявлення сигналів, які випромінюють БПЛА. Ці детектори використовуються для моніторингу електромагнітного спектра в певних частотних діапазонах, характерних для комунікаційних, навігаційних та інших систем, які використовуються в БПЛА. В першому розділі наведені загальні положення щодо ситуації з застосуванням БПЛА в сучасних умовах та розглянути практична значимість радіочастотного детектора БПЛА. В другому розділі розглянуті поняття щодо основних принципів функціонування БПЛА, частотні характеристики найпоширеніших моделей безпілотників. Об'єкт дослідження: безпілотні літальні апарати (БПЛА). БПЛА — це технічні пристрої, що здійснюють польоти без пілота на борту, керовані або з дистанційного пункту пілотування, або автономно. Дослідження охоплює самі БПЛА, їхні технічні характеристики та сигнали, які вони випромінюють під час роботи. Предмет дослідження: частотні детектори для виявлення радіоелектронних сигналів БПЛА. У центрі уваги — частотні детектори, призначені для виявлення сигналів, які випромінюють БПЛА. Ці детектори використовуються для моніторингу електромагнітного спектра в певних частотних діапазонах, характерних для комунікаційних, навігаційних та інших систем, які використовуються в БПЛА. В першому розділі наведені загальні положення щодо ситуації з застосуванням БПЛА в сучасних умовах та розглянути практична значимість радіочастотного детектора БПЛА. В другому розділі розглянуті поняття щодо основних принципів функціонування БПЛА, частотні характеристики найпоширеніших моделей безпілотників. В третьому розділі показано вимоги до частотного детектора, аналіз існуючих методів та пристроїв детекції дронів та побудована структурна схема частотного детектора. В четвертому розділі описано реалізацію та тестування прототипа детектора БПЛА.

загальні положення, теоретичні відомості, аналіз та проектування частотного детектора БПЛА, реалізація та тестування частотного детектора

Цюрняк, О. О. Радіочастотний детектор БПЛА : дипломна робота … бакалавра : 153 Мікро- та наносистемна техніка / Цюрняк Олександр Олексійович. – Київ, 2024. – 63 с.