Analytical Outlines (Основи системної аналітики)

Навчальний посібник покликаний розвивати професійно орієнтовану англомовну комунікативну компетентність через запропонований у ньому студентоцентрований підхід до навчання іноземної мови, який становить основу методики індивідуалізації викладання іноземних мов. Автори пропонують принципово нову структуру посібника, у якому кожен урок побудовано за принципом урахування індивідуальних особливостей студентів. Для студентів напряму підготовки «Системний аналіз» та суміжних спеціальностей, викладачів іноземної мови у вищих технічних навчальних закладах, та всіх, хто цікавиться проблемами викладання професійно орієнтованої англійської мови.

навчальний посібник, англійська мова технічного спрямування, викладання іноземних мов

Корнєва, З. М. Analytical Outlines (Основи системної аналітики) [Електронний ресурс] : навчальний посібник з англійської мови / З. М. Корнєва, Ю. В. Павловська. – Електронні текстові дані (1 файл: 5,08 Мбайт). – Київ : Кафедра, 2015. – 338 с. – Назва з екрана.