Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова

В статті розкрито особливості формування інформаційно-комунікаційної компетентності у здобувачів вищої освіти на заняттях з фізичного виховання. Виявлено вплив фізичного виховання на його ефективність на розвиток компетентностей.

information and communication competence, інформаційно-комунікаційна компетентність, students, студенти, physical education, фізичне виховання, skills, уміння, educational process, освітній процес

Syrovatko, Z. Peculiarities of the formation of information and communication competence during physical education classes among students of higher education institutions / Syrovatko Z., Yеfremenko V. // Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. – 2023. – Випуск 1 (159). – С. 33-35. – Бібліогр.: 8 назв.

Зібрання