Навчальне видання містить завдання, що спрямовані на вивчення особливостей моделювання запуску та функціонування поліграфічних підприємств. Знання основ моделювання та вміння системно мислити при моделюванні процесів необхідні практично будь-якому інженеру-розробнику. Застосування методів моделювання дають змогу скоротити час на підготовку до виробництва, прогнозувати ефективність прийнятих рішень, уникнути або ж звести до мінімуму кількість помилок, ефективно використовувати потужності обладнання та підприємства в цілому. Опанувавши курс, студент зможете визначати критерії для вибору оптимального варіанту технології; оцінювати ефективність процесу виробництва видань/паковань; визначати оптимальну послідовність запуску продукції в виробництво; моделювати поліграфічний виробничий процес з системних позицій. Вивчення дисципліни посилює здатність до сприйняття, узагальнення та аналізу інформації; ефективного управління процесами виробництва, наприклад: оптимізації етапів виробництва; складання техніко-економічної моделі виробництва; визначення оптимального порядку запуску продукції у виробництво тощо. Рекомендовано для студентів закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 186 «Видавництво та поліграфія».

моделювання, методи моделювання, моделювання запуску та функціонування поліграфічних підприємств, ефективність прийнятих рішень, ефективність процесу виробництва видань/паковань, послідовність запуску продукції в виробництво, оптимізації етапів виробництва в поліграфії, техніко-економічної модель поліграфічного виробництва

Комп’ютерне моделювання у процесах поліграфічного виробництва. Практикум - ділова гра «Поліграфічні підприємства: моделювання запуску та функціонування» [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою «Технології друкованих і електронних видань» спеціальності 186 Видавництво та поліграфія / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. О. І. Хмілярчук. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,12 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 43 с. – Назва з екрана.