Автори

Викладено фізичні основи магнітного контролю - одного з важливих методів неруйнівного контролю. Розглянуто і систематизовано загальні відомості про магнітний неруйнівний контроль, фізичні основи магнітної дефектоскопії, конструкції ферозондів та їх основні характеристики, методи магнітної товщинометрії, прилади для контролю структури і механічних властивостей виробів з феромагнітних матеріалів. Наведена значна кількість прикладів з розрахунками та ілюстративним матеріалом, що сприяє поглибленому розумінню принципів та методів магнітного неруйнівного контролю.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

магнітний неруйнівний контроль, магнітна дефектоскопія, магнітометрія, магнітна структуроскопія

Електромагнітні методи неруйнівного контролю. Частина 1: Магнітний неруйнівний контроль [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів напряму підготовки 6.051003 «Приладобудування» професійного спрямування «Прилади і системи неруйнівного контролю»/ НТУУ «КПІ» ; уклад. Ю. В. Куц, А. Г. Протасов, В. К. Цапенко [та ін.]. – Електронні текстові дані (1 файл: 8,62 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2012. – Назва з екрана.