цифрове оброблення сигналів, цифрове оброблення зображень, ортогональне перетворення, класифікація сигналів, реконструкція, реставрація, деградація образу, фільтрація, нейронні мережі, вейвлет перетворення, перетворення Фур'є, перетворення Адамара, косинусне перетворення, нормальне перетворення

Конспект лекцій до кредитного модулю «Спеціальні розділи оброблення сигналів 2» для магістрів радіотехнічного факультету, спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка», спеціалізації «Радіозв’язок та оброблення сигналів» [Електронний ресурс] / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. І. О. Сушко, Н. О. Лащевська, А. В. Мовчанюк, Р. В. Антипенко. – Електронні текстові данні (1 файл: 4,69 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 173 с. – Назва з екрана.