Основи наукових досліджень та інженерної творчості

В посібнику стисло представлено систематизовану інформацію, яка знадобиться при проведенні науково-дослідної роботи студентами та опрацюванні її результатів. Дано поняття науки, планування, проведення досліджень, створення дослідної установки, підбору вимірювальних пристроїв, аналізу експериментальних даних, ознайомити з правилами обробки результатів дослідження та оформлення наукових праць (звіту), роботі з науково-технічною інформацією. Для студентів напрямів підготовки 144 «Теплоенергетика» вищих закладів освіти.

науково-дослідна робота, технічна творчість

Черноусенко, О. Ю. Основи наукових досліджень та інженерної творчості [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів напрямів підготовки 144 «Теплоенергетика» / Черноусенко О. Ю., Чепелюк О. О., Риндюк Д. В. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,53 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2016. – 270 с. – Назва з екрана.