Ескіз недоступний

Методичні вказівки висувають загальні вимоги до організації магістерської підготовки, до тематики, змісту та обсягу дисертації, порядку розробки та захисту магістерських дисертацій у відповідності з вимогами освітніх кваліфікаційних характеристик спеціальностей «Інформатика», «Захист інформації в комп’ютерних системах і мережах».

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

магістерська дисертація

Методичні вказівки до виконання та оформлення магістерських дисертацій для студентів спеціальностей 8.080201 «Інформатика», 8.160105 «Захист інформації в комп'ютерних системах і мережах» фізико-технічного факультету [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. О. Є. Архипов, С. О. Носок. – Електронні текстові дані (1 файл: 230 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.