Біотехнологічні методи та обладнання виробництва нетрадиційних енергоносіїв

Ескіз недоступний

Автори

Дисципліна «Біотехнологічні методи та обладнання виробництв нетрадиційних енергоносіїв» – наукова база для створення сучасного обладнання виробництва біогазу. Вивчення чинників, що впливають на процес метанового бродіння, технологічних особливостей роботи та апаратурного оформлення біогазових установок відіграють значну роль у формуванні професійних знань майбутніх фахівців мікробіологічних та фармацевтичних виробництв.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

нетрадиційні енергоносії, біогаз, біореактор, біогазові установки, газгольдери

Біотехнологічні методи та обладнання виробництва нетрадиційних енергоносіїв [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності «Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості» / НТУУ «КПІ» ; уклад. Л. І. Ружинська, І. А. Буртна, І. Г. Баранова. - Електронні текстові дані (1 файл: 24,85 Мбайт). - Київ : Політехніка, 2009. - Назва з екрана.