Релейний захист підстанції 110/10 кВ

Магістерська дисертація складається зі 101 сторінки, 11 малюнків, 27 таблиць, 22 літературних посилань та 6 додатків що містить 3 основні розділи, розроблення стартап-проекту і розділ охорони праці та 7 аркушів креслення. Актуальність теми – релейний захист обладнання ПС 110 кВ на основі сучасних цифрових терміналів захистів, а також розрахунок їх уставок. Мета дослідження – вибір, аналіз та розрахунок релейного захисту обладнання підстанції 110 кВ, а також схемна реалізація захистів. Об’єкт дослідження – підстанція 110/35/10 кВ. Предмет дослідження – основний та резервний захист силового трансформатора потужністю 40 МВА та ліній ПС 110/35/10 кВ. Методи дослідження – методи розрахунку уставок спрацювання мікропроцесорних захистів на основі рекомендацій фірми Siemens. Апробація результатів дисертація – міжнародна науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів та студентів «Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики». Публікації – «Розрахунок кабельного приєднання сонячної електростанції до мережі», «Розрахунок параметрів трансформаторів сонячної електростанції» в Міжнародно науково-технічному журналі "Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики".

підстанція 110 кВ, коротке замикання, диференційний захист, розрахунок уставок спрацювання релейного захисту, мікропроцесорний термінал захисту, 110 kV substation, short circuit, differential protection, calculation of relay protection operations, relay protection terminal

Денисенко, О. А. Релейний захист підстанції 110/10 кВ : магістерська дис. : 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / Денисенко Олексій Анатолійович. – Київ, 2024. – 101 с.