Ескіз недоступний

Автори

НТУУ «КПІ»

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

pH водної витяжки глинистих мінералів, водневий показник, керамічні шлікери, принцип роботи рН-метра, реологічні властивості речовини, реологія, ротаційний віскозиметр, рівняння Шведова-Бінгама, реологія суспензій, коефіцієнт фільтрації поруватих матеріалів, закон Дарсі, алюмосилікати, рiвняння Ленгмюра, число Авогадро, ультразвукове диспергування, диспергатор УЗДН-2Т, електрокінетичні явища, дзета-потенціал, шар Гельмгольця

«Теорія процесів виробництва кераміки» та «Сучасні проблеми технології кераміки» [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів напрямку підготовки 6.051301 «Хімічна технологія» спеціальності 7.05130104, 8.05130104 «Хімічні технології тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів» / НТУУ «КПІ» ; уклад. О. Л. Маковецький, Л. М. Спасьонова, В. Ю. Тобілко [та ін.] ; відп. ред. В. М. Павленко. – Електронні текстові дані (1 файл: 1, 02 Мбайт). – Київ : [НТУУ «КПІ»], 2013. – 84 с. – Назва з екрана.