Система алгоритмічного трейдингу криптовалютами на біржі Binance з використання алгоритмів машинного навчання

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Дипломна робота: 102 с., 11 табл., 50 рис., 1 додаток, 32 джерело. Об’єктом дослідження є аналіз криптовалюти на біржі, які представлені у вигляді набору даних. Предметом дослідження є автоматична система алгоритмічного трейдингу. Програма була написана мова Python. Актуальність теми полягає у тому, що криптовалюта набуває популярності у фінансовій сфері. Однак вона є доволі волатильною на ринку та іноді непередбачуваною через це її дуже важко відслідковувати. Система алгоритмічного трейдингу автоматизує даний процес торгівлі та полегшує роботу торговцю, а за допомогою машинного навчання дозволяє визначати складні закономірності та аналізувати великий обсяг даних. У роботі розглянуто систему прогнозування відкриття/закриття замовлень криптовалют на основі навчання з вчителем за допомогою алгоритмів машинного навчання. Досліджено різні моделі штучного інтелекту. Обрані для роботи методи були розглянуті на практичній задачі, а саме прогнозування відкриття/закриття замовлень криптовалют.

Опис

Ключові слова

штучний інтелект, машинне навчання, навчання з вчителем, ринок криптовлют, artificial intelligence, machine learn, learning with a teacher, cryptocluet market

Бібліографічний опис

Івашова, А. П. Система алгоритмічного трейдингу криптовалютами на біржі Binance з використання алгоритмів машинного навчання : дипломна робота ... бакалавра : 122 Комп'ютерні науки / Івашова Анастасія Петрівна. – Київ, 2023. – 102 с.

DOI